Webdizajn

Webdizajn

Web stránka je dôležitá, ale na Slovensku ešte stále príliš často zanedbávaná súčasť propagácie, či už firmy, mesta a pod. Spolupodieľa sa na vytváraní imidžu v očiach potenciálnych zákazníkov, obzvlášť ak je to prvá vec, čo z vašej firmy, mesta či obce uvidia. Neseriózna web stránka môže vytvoriť rovnaký neseriózny obraz. Kvalitný webdizaj, by mal byť preto to, čo uvíta vášho potenciálneho zákazníka, návštevníka a práve ten vám my ponúkame.

Tvorba web stránky nie je len navrhnutie grafického riešenia, ale aj celkového užívateľského prostredia, tak aby sa zákazník na vašej web stránke jednoducho a pohodlne orientoval. Je preto dôležité, aby bola vaša web stránka prispôsobená nielen vám, ale aj cieľovej skupine – vašim potenciálnym zákazníkom. Ponúkame vám preto vytvorenie web stránky na mieru.

Pri tvorbe webdizajnu zohľadňujeme nielen vaše predstavy ale snažíme sa vytvoriť stránky, ktoré by vyhovovali aj aktuálnym trendom vo svete webdizajnu. Môžete tvorbu plne prenechať na nás, môžete žiadať zapracovanie vašich nápadov alebo môžete požadovať webstránku presne podľa vašich predstáv bez ohľadu na trendy. Rozhodnutie je plne na vás a my rozhodnutia našich zákazníkov plne rešpektujeme. Ak už máte web stránku (prezentáciu) ale nie ste spokojní s jej dizajnom, ponúkame Vám možnosť jej kompletného redizajnu aby viac zodpovedala nielen Vašim predstávam ale aj moderným trendom vo svete webdizajnu.

Pri tvorbe web stránok 100% dodržiavame štandardy organizácie W3C, čiže nami vytvorené web stránky sú plne zobraziteľné na akomkoľvek systéme podporujúcom zvolené štandardy.

 

SEO

SEO je skratka z anglického Search Engine Optimization, teda optimalizácia pre vyhľadávače. Záhŕňa úpravu Vašej web stránky tak, aby došlo k čo najlepším výsledkom pri vyhľadávaní vo vyhľadávačoch, bez nutnosti platenia lepšej pozície. Dôležité sú tzv. kľúčové slová, frázy, ktoré sa vyľadávač snaží zacieliť. Pri vhodnej optimalizácii sa zvyšuje množstvo návštevníkov Vašej web stránky a tým aj vašich potenciálnych zákazníkov. 

Nie je možné garantovať prvú pozíciu vo vyhľadávačoch, ak vám to niekto tvrdí tak vás zavádza.

SEO, je veľmi dôležitá súčasť celkového technologického riešenia tvorby web stránky, pretože kvalitná optimalizácia zapezpečuje web stránke popredné miesta vo vyhľadávačoch. Tým je web stránka lepšie propagovaná a zvyšuje sa tak možnosť prilákať viac nových potencionálnych zákazníkov.

Výsledok po ukončení procesu SEO sa zvyčajne prejaví o niekoľko dní či dokonca týždňov. Súvisí to s frekvenciou aktualizácie vyhľadávača, ktorú my bohužiaľ nevieme ovplyvniť.